Platíte zbytočne vysoké splátky za hypotéku?

Zistite, ako si môžete znížiť splátky za hypotéku aj bez finančného sprostredkovateľa alebo poradcu.

Prečítajte si komplexný zoznam krokov, ktoré Vás čakajú pri refinancovaní hypotekárneho úveru.

Stiahnúť ZDARMA teraz

Poistenie

Poistenie už nejedného klienta uchránilo od veľkých finančných problémov, do ktorých sa mohol dostať napríklad pri havárii auta, úraze v zahraničí alebo v najhoršom prípade pri úmrtí člena rodiny.

Poskytneme Vám komplexné poistné riešenie. Poistenie Vám navrhneme z dostupnej ponuky produktov na trhu tak, aby ste platili čo najmenej a pritom mali pokryté všetky riziká, ktoré by Vám mohli spôsobiť v budúcnosti finančné ťažkosti.

 

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti

Celý život sa snažíme budovať a zveľaďovať svoj majetok tak, aby sme mohli svojim blízkym zanechať niečo viac, ako naši rodičia zanechali nám. Počas života si tak zadovážime vlastné bývanie a snažíme sa svoju domácnosť zariadiť tak, aby nám k spokojnému životu nič nechýbalo.

Môže však nastať veľa nepríjemných udalostí, ktoré vedia znehodnotiť, prípadne zničiť tento náš majetok. V takom prípade by sme mali myslieť na to, že peniaze, ktoré sme už do našej nehnuteľnosti, či domácnosti vložili, je dobré si ochrániť.

Rovnako ako existuje pre naše peniaze v banke Fond ochrany vkladov, aj vklady peňazí do našej nehnuteľnosti by sme mali mať chránené.

Rovnako ako pri iných formách a typoch poistenia, aj tu je dôležité, aké poistné krytie si za danú cenu kupujem a aké sú výluky z poistného plnenia.

V neprehľadnej ponuke návrhov poistenia Vás radi zorientujeme a predstavíme Vám ponuky presne podľa Vašich predstáv a možností. Pre bližšie informácie nás kontaktujte.

 

Povinné Zákonné Poistenie (PZP) a Havarijné poistenie

Uvažujete nad kúpou auta, či motorky? Kúpili ste si už nové auto populárnej značky a nemôžete kľudne spávať? S novým, či starým automobilom sú spojené samé náklady. Pomôžeme Vám teda znížiť aspoň tie na Povinné Zmluvné Poistenie (známe aj ako PZP), či Havarijne poistenie, ktoré nemusí byť až také drahé, ako ste si pôvodne mysleli.

Pre Vaše nové, či už jestvujúce auto, alebo motorku si môžete aktuálne ceny poistenia porovnať TU.

Máte otázky ohľadom bližších informácií k PZP alebo havarijnému poisteniu? Kontaktujte nás.

 

Životné a úrazové poistenie

Život je to najcennejšie čo máme. So životom je úzko spojené naše zdravie, ktoré výrazne ovplyvňuje kvalitu nášho života a aj života našich blízkych. Zdravie si za peniaze nekúpime, no chorý človek má len minimálne šance na vedenie plnohodnotného života. Rozhodne si nemôže dovoliť robiť všetky veci, ktoré by ako zdravý jedinec chcel. Okrem fyzického a spoločenského hendikepu väčšinou trpí aj po finančnej stránke. Náklady na bežný život sa neustále zvyšujú pričom možnosti zárobku výrazne klesli.

V takomto prípade je jediná možnosť ako sa na takéto nepredvídané udalosti pripraviť.

Vhodným návrhom typov pripoistení a poistných súm sa viete zabezpečiť pre takéto prípady. Okrem optimálneho návrhu krytia rizík je potrebné mať na pamäti aj výluky poistného plnenia a samozrejme cenu.

Pre individuálne nastavenie vašej poistnej zmluvy tak, aby Vám kryla všetko čo má a pritom Vás nezruinovala, nás kontaktujte.

 

 

Cestovné poistenie

Tak, konečne nastala tá dlho očakávaná chvíľa. Po mesiacoch strávených prácou, štúdiom a starostlivosťou o domácnosť, ste si konečne spravili čas pre seba a Váš oddych. Či je leto a či zima, vždy dobre padne aspoň na týždeň si oddýchnuť od každodenného stereotypu.

Nenechajte nič na náhodu. Rozhodne si nenechajte pokaziť Vašu zaslúženú dovolenku tým, že v prípade nepríjemnosti, úrazu alebo nehody sa dostanete do finančných nepríjemností, alebo si nebudete niečo môcť dovoliť (zásah horskej služby, zložitú operáciu, ošetrenie zubu a podobne).

Zaberie Vám to len pár minút času, no získate tak pocit istoty a to za najlepšiu cenu  v online porovnaní cestovného poistenia (kliknite TU).

 

Poistenie zodpovednosti

Dnešná doba kladie vysoké nároky na Vaše pracovné nasadenie a výkon pri práci. Zvýšená pracovná záťaž si častokrát vyžiada nechcenú "daň" a tou býva chybný výrobok, nesprávne odvedená služba, či v najhoršom prípade havária firemného auta alebo stroja v pracovnej linke.

Finančné problémy, spojené s takouto udalosťou, Vám pomôže zmierniť Poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú zamestnávateľovi, ktorý má zo zákona možnosť si nárokovať od Vás finančnú kompenzáciu škody.

Kontaktujte nás ohľadom rôznych alternatív poistenia Vašej zodpovednosti.