Platíte zbytočne vysoké splátky za hypotéku?

Zistite, ako si môžete znížiť splátky za hypotéku aj bez finančného sprostredkovateľa alebo poradcu.

Prečítajte si komplexný zoznam krokov, ktoré Vás čakajú pri refinancovaní hypotekárneho úveru.

Stiahnúť ZDARMA teraz

Investovanie a sporenie

Sme tu pre Vás, aby sme spolu s Vami budovali Váš kapitál a to sa dá len dlhodobou spoluprácou a odbornou starostlivosťou o Vaše investície.

Sporenie pre deti

Každý vie, že založenie si rodiny a výchova dieťaťa, je finančne náročný krok. Nie je ani tak náročný jednorázovo, ale skôr dlhodobo.

Počas výchovy detí sa objaví viacero väčších výdavkov, na ktoré je vhodné sa dopredu pripraviť. Takýmito výdavkami sú hlavne zariadenie detskej izby, nákup vybavenia pri narodení dieťaťa, náklady na štúdium na vysokej škole a pomoc pri štarte do života.

Každá z týchto udalostí je inak finančne náročná a odohráva sa v inom čase. Rovnako tak aj investičný nástroj, ktorým sa na danú udalosť pripravujeme, by mal odzrkadlovať tieto požiadavky. Keďže sú investičné horizonty rozdielne, tak aj investičné produkty, ktoré využijeme, by mali byť rôzne.

Tu je podstatné vedieť, aké sú Vaše konkrétne predstavy a plány do budúcnosti.

Zabezpečte Vašim deťom budúcnosť akú si zaslúžia.

 

Sporenie na dôchodok

Deň, kedy sa rozhodnete prestať pracovať, nie je otázkou Vášho veku, ale otázkou peňazí, ktoré Vám každý mesiac plynú na Váš účet aj bez vašej aktívnej práce.

Každý z vás má inú výšku mesačných výdavkov a dôchodok plánuje prežiť v inej kvalite. No to, na čom sa zhodneme všetci je, že bez peňazí sa to jednoducho nepôjde. Táto životná etapa je o to náročnejšie, že nie len že potrebujete si pred vstupom na dôchodok peniaze našetriť - investovať, ale aj počas dôchodku s nimi zaobchádzať tak, aby sa Vám počas Vašej jesene života neminuli.

Pri rozumnom a dlhodobom riadení Vašich investícii sa nám spolu podarí oboje. 

Zabezpečte si dôchodok, na ktorom si môžete užívať chvíle so svojou rodinou a to kdekoľvek budete chcieť.

 

Investovanie

Na finančnom trhu, aj mimo neho, je veľké množstvo investičných príležitostí a nástrojov, ktoré viete využiť na ceste k zhodnocovaniu kapitálu a Vášho majetku. Avšak profesionálov, ktorí by vám vedeli objektívne a kvalifikovane poradiť a pomôcť riadiť vaše investície, je oveľa menej.

Nie len vývoj na finančných trhoch a optimálne rozloženie rizika si vyžaduje prehľad, ale aj informácie o samotných investičných nástrojoch, ako sú napríklad poplatky, investičné riziko, potenciálny výnos atď.

Na slovenskom trhu sú najobľúbenejšie podielové fondy, no nie je to ani zďaleka jediná možnosť na investovanie Vášho kapitálu, a rozhodne nie je vždy tá najvhodnejšia a najbezpečnejšia.

Diverzifikáciu rizika zabezpečujeme rôznymi triedami aktív, či už ide o termínované vklady v bankách, priamy nákup cenných papierov (hlavne dlhopisov) a podielových fondov, alebo kúpu investičnej nehnuteľnosti, či dokonca drahých kovov.

Kto nevyužije možnosti, ktoré mu trh ponúka, sám seba pripravuje o peniaze.