Platíte zbytočne vysoké splátky za hypotéku?

Zistite, ako si môžete znížiť splátky za hypotéku aj bez finančného sprostredkovateľa alebo poradcu.

Prečítajte si komplexný zoznam krokov, ktoré Vás čakajú pri refinancovaní hypotekárneho úveru.

Stiahnúť ZDARMA teraz

Naše portfólio

Každý typ úveru tvorí pre banku iné riziko a preto sú aj úrokové sadzby na úveroch rôzne. Pri výbere vhodného riešenia má preto význam sa poradiť.

Pripravíme Vám optimálne riešenie podľa Vašej aktuálnej situácie a možností bánk. Splníte si tak Váš cieľ rýchlejšie, jednoduchšie a s minimálnymi nákladmi.

Pridanou hodnotou je aj naša dlhodobá starostlivosť o Váš úver, ktorá Vám minimalizuje celkové náklady s ním spojené a ušetrí Vám tak roky splácania.

Pri výbere Vášho nového bývania Vám pomôže náš realitný maklér. Získate tak prehľad a porovnanie nielen ohľadom úveru a možnosti financovania bankou, ale aj z realitného trhu.

Táto spolupráca doplnená právnym servisom Vám zabezpečí, že svoje vysnívané bývanie získate rýchlejšie, za najvýhodnejších podmienok a k tomu aj bezpečne.

Zistiť viac>>>

Poistenie je vec, ktorú máte aj keď ju nevyužívate, a nedá sa kúpiť, keď ju naozaj potrebujete.

Chráni Vás pri veľkých finančných problémoch, do ktorých sa môžete dostať napríklad pri havárii auta, úraze v zahraničí alebo v najhoršom prípade pri úmrtí člena rodiny.

Zabezpečujeme komplexné poistné riešenia.

Poistenie Vám navrhneme z dostupnej ponuky produktov na trhu tak, aby ste platili čo najmenej a zároveň mali pokryté všetky dôležité riziká, ktoré by Vám mohli spôsobiť v budúcnosti finančné ťažkosti.

Na našom trhu je neprehľadné množstvo produktov, ktorými viete riešiť Vaše požiadavky a potreby. Výber sa však dá špecificky zúžiť na pár tak, aby ste získali prehľadnú a jasnú ponuku, z ktorej si už jednoduchšie dokážete vybrať.

Zistiť viac>>>

Existuje veľké množstvo investičných príležitostí a nástrojov, ktoré viete využiť na ceste k zhodnocovaniu Vášho kapitálu a majetku. Avšak zorientovať sa v nich už nie je tak jednoduché.

Najdôležitejším krokom je nájsť profesionála, ktorý by vám vedeli objektívne a kvalifikovane poradiť. Často ponúkajú len jeden typ investície, prípadne určitý cenný papier. To dosť obmedzí Vaše možnosti na výber a často sa stáva, že Vám váš investičný poradca ponúkne nevhodne zvolený produkt.

S prvou investíciou však prichádza aj zodpovednosť a starostlivosť o Vaše investície.

Svet okolo nás sa mení. Vo finančnom svete to však platí trojnásobne.

Nenechajte si tak ujsť príležitosti, ktoré sa Vám môžu naskytnúť. Rovnako ako sa nenechajte pripraviť o časť vašej investície zlým načasovaním, či rozloženým portfólia.

Kto nevyužije možnosti, ktoré mu trh ponúka, sám seba pripravuje o peniaze.

Nie len vývoj na finančných trhoch a optimálne rozloženie rizika si vyžaduje prehľad, ale aj informácie o samotných investičných nástrojoch.

Sme tu preto, aby sme spolu s Vami budovali Váš majetok a to dlhodobou a odbornou spoluprácou.

Zistiť viac>>>